Олімпійська збірна України помстилась Японії: команда Ротаня зіграє у фіналі турніру в Тулоні – хто суперник

10702
8 голосів
Руслан Ротань. Фото: Google
У понеділок, 10 червня, збірна України U-23 обіграла команду з Японії U-19 (2:1) у рамках четвертого туру групового етапу товариського турніру Моріса Ревелло.
  • Олімпійська команда України підходила до протистояння з японцями лідером групи В з трьома перемогами у трьох поєдинках.
  • Наші сьогоднішні суперники мали в активі три залікових бали після двох зіграних матчів.

Олімпійська команда України вийшла вперед у кінці першого тайму завдяки удару Велетня, який на клубному рівні представляє Колос. Результативну передачу на свій рахунок записав Сікан.

У другому таймі Велетень оформив дубль. Асистував йому Хлань. Ближче до завершення гри наші хлопці розслабилися, чим скористалися японці та забил гол. Відзначився Шіогай на 83-й хвилині зустрічі.

👉Дивитися відео голів👈

Турнір Моріса Ревелло. Четвертий тур

Олімпійська збірна України – Японія U-19 – 2:1

Голи: Велетень, 42, 55 – Шіогай, 83

Відзначимо, що перший матч в своїй історії олімпійська збірна України програла японцям, але молодіжній команді цієї країни.

Тепер команду Ротаня очікує фінальна битва на турнірі Моріса Ревелло з командою Кот-д’Івуар U-20.

• Завдяки виходу в півфінал Євро-2023 (U-21) збірна України отримала право зіграти на Олімпіаді-2024.
  • Футбольний турнір Олімпіади пройде у Франції з 26 липня по 11 серпня.
  • Суперниками синьо-жовтих на груповому етапі будуть збірні Аргентини, Марокко та Іраку.