Олімпійська збірна України втретє поспіль перемогла у Франції: турнірна таблиця перед останнім матчем групи

2125
Гравці збірної України U-23. Фото: УАФ
У суботу, 8 червня, збірна України U-23 обіграла одноліток з Панами (2:0) у рамках третього туру групового етапу товариського турніру Моріса Ревелло.

Збірна України U-23 здолала одноліток з Панами (2:0) у третьому турі турніру Моріса Ревелло.

Результат поєдинку було зроблено протягом п’яти хвилин в другому таймі завдяки голам Назара Волошина та Єгора Ярмолюка, які забили на 62-й та 67-й хвилинах відповідно.

• У кінцевому турі синьо-жовті зійдуться із Японією U-19. Гра пройде у понеділок, 10 червня. Зустріч стартує о 15:30 за київським часом;
  • Ця команда зіграє на футбольному турнірі Олімпіади-2024 у Франції, що триватиме з 26 липня по 11 серпня. Суперниками синьо-жовтих на груповому етапі будуть збірні Аргентини, Марокко та Іраку.