«Мороз спостерігав з бровки поля»: збірною України U-17 на проваленому Євро керувала інша людина – відомо, хто

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
348
1 голос
«Мороз спостерігав з бровки поля»: збірною України U-17 на проваленому Євро керувала інша людина – відомо, хто
Юрій Мороз. Фото: Google
Відомий український футбольний журналіст та коментатор Віктор Вацко повідомив, що головний тренер збірної України U-21 Унаї Мельгоса керував юнацькою національною командою U-17 на Євро-2024.

Юнацька збірна України провалила виступ на чемпіонаті Європи, поступившись Чехії (1:3) та Сербії (0:1) і вигравши у Кіпра (2:0).

Віктор Вацко заявив, що перед самим стартом турніру у розташуванні нашої команди почали відбуватися дивні справи.

«Під час фінальної стадії Євро почалися дива та годі. Команду до турніру готував Юрій Мороз. Тиждень вони готувалися. А напередодні першого матчу проти Сербії (0:1) в табір збірної приїхав Унаї Мельгоса.

Хто не знає, можливо, Унаї Мельгоса – це головний тренер збірної України U-21 і куратор напряму молодіжних збірних. Глобально кажучи, це Унаї ухвалював рішення стосовно призначення головних тренерів збірних U-17, U-19. Тобто Унаї – бос».

Журналіст додав, що іспанський фахівець керував нашими юнаками на тренуваннях та матчах замість Юрія Мороза.

«Вже наприкінці першого тайму матчу України U-17 проти Сербії U-17 Унаї Мельгоса, головний тренер збірної України U-21, сидів на лаві запасних нашої команди. Він вже керував, у перерві мав слово в роздягальні. Потім Унаї фактично став керувати тренувальним процесом: ігрові, тактичні вправи проводив Унаї Мельгоса.

Фактично на матч проти збірної Чехії (1:3), провалений матч, збірну України U-17 готував головний тренер збірної України U-21. Юрій Мороз за цим спостерігав з бровки поля», – сказав Вацко в ефірі авторського каналу на ютубі.

  • Збірна України посіла третє місце у групі з Кіпром, Чехією та Сербією та не вийшла у плей-оф юнацького Євро-2024.
  • Мороз очолює цю команду з лютого 2024-го, а в системі збірних працює з 2022 року.
  • Мельгоса прийшов до УАФ влітку 2023-го разом із Сергієм Ребровим, який є головним тренером національної збірної України.