Збірна України провально стартувала на Євро-2024: турнірна таблиця групи перед матчем з Чехією

14288
7 голосів
Україна U-17 програла Сербії. Фото: УАФ
У понеділок, 20 травня, збірна України U-17 поступилася одноліткам із Сербії (0:1) у рамках першого туру групового етапу Євро-2024 на Кіпрі.

Збірна України U-17 програла команді Сербії (0:1) у першому турі Євро-2024.

Єдиний гол у матчі підопічні Юрія Мороза пропустили вже на другій хвилині від Душана Макевича, якому асистував Алекса Василич.

Якщо до середини першого тайму на полі домінували серби, то після українці зуміли вирівняти гру, і вона проходила на зустрічних курсах.

У складі синьо-жовтих найкращі моменти, аби зрівняти рахунок, мав Артем Степанов, однак свої можливості він ні в першому, ні в другому таймах не реалізував.

Євро-2024 U-17. Перший тур. 20 травня. 18:00. Паралімні. Стадіон «Паралімні».

Сербія – Україна – 1:0

Гол: Макевич, 2

Турнірна таблиця групи А

• Зазначимо, що наступний матч Україна проведе проти Чехії, яка розгромила Кіпр (5:0);
  • Поєдинок відбудеться у середу, 23 травня. Стартовий свисток пролунає о 18:00 за київським часом.