Чергова втрата українського футболу на війні: у 46 років загинув ексгравець Ниви, який грав проти Динамо

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
475
1 голос
Чергова втрата українського футболу на війні: у 46 років загинув ексгравець Ниви, який грав проти Динамо
Роман Сорока. Фото: Google
Колишній футболіст Роман Сорока загинув на війні з російськими терористами. Українець свого часу грав за тернопільську Ниву проти київського Динамо.

Черговий вітчизняний футболіст віддав життя за незалежність та волю України у боротьбі з путінськими окупантами.

Цього разу у віці 46 років загинув колишній гравець тернопільської Ниви Роман Сорока. Про це повідомив його син Степан у соціальних мережах. 

«Я поки не можу цього осягнути й прийняти. Ти був найкращим татом, другом, порадником. Ти був людиною, на яку я все життя рівнявся і буду продовжувати це робити. Дякую тобі за тебе, дякую тобі за мене, за всі мої навички, за всі мої перемоги, я все завдячую тобі. 

Ти Людина з великої літери, ти справжній тато, ти чистий патріот своєї держави і за неї ж поклав своє життя», – написав Степан.

  • Уродженець села Вороняки Золочівського району Львівщини у сезоні-2000/01 виступав за тернопільську Ниву, провівши за неї три офіційні зустрічі у Вищій лізі чемпіонату України.
  • Також він зіграв 44 хвилини у поєдинку проти київського Динамо.
  • Раніше наші колеги з «Українського футболу‎» повідомляли, що ще одного українського ексфутболіста Ігоря Стахіва було вбито на війні з російськими окупантами.