Маркевич точно не промовчить: Карпати дивом примудрилися не виграти, ведучи 3:0 у матчі з пенальті і автоголом

3931
5 голосів
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати (Львів)
У суботу, 18 травня, Карпати вдома розписали бойову нічию із Лівим берегом (3:3). Підопічні Мирона Маркевича втратили перевагу у три забиті м’ячі.

Лівий берег створив неймовірний камбек у матчі з Карпатами (3:3) в рамках дев’ятого туру чемпіонської групи Першої ліги.

До 34-ї хвилини матчу господарі вже вели у рахунку 3:0 завдяки дублю Ігоря Невеса та автоголу Арсена Солотюка.

Інтрига у матчі відродилася після того, як Карпати пропустили один гол «в роздягальню» від Руслана Дедуха. А в другому таймі гості протягом трьох хвилин шокували суперника влучними пострілами Олега Синиці та Владислава Войцеховського.

Таким чином, 3:3. Карпати несподівано втратили легку перемогу над Лівим берегом.

Головний тренер львів'ян Мирон Маркевич жорстко відреагував на подібний рахунок, розкритикувавши своїх гравців.

Футбол. Перша ліга. Чемпіонська група. Дев’ятий тур

Карпати – Лівий берег – 3:3

Голи: Невес, 7, 34 (з пенальті), Слотюк, 21 (автогол) – Дедух, 43, Синиця, 56, Войцеховський, 59

• Зазначимо, що Карпати посідають перше місце у таблиці, набравши 65 очок. Підопічні Маркевича вже гарантували собі пряму путівку в УПЛ, однак ще мають поборотися за чемпіонство;
  • Найближчий переслідувач Інгулець відстає від Карпат на одне очко. І в наступному, кінцевому, турі 25 травня ці команди зустрінуться між собою у Петрово;
  • Лівий берег посідає третю сходинку, маючи 51 бал. Місце киян у таблиці вже не зміниться, і вони зіграють у плей-оф за право виступати в УПЛ у наступному сезоні проти 14-ї команди Прем’єр-ліги;
  • В наступному турі 25 травня Лівий берег вдома прийме Епіцентр, який став четвертим.