В УПЛ офіційно стали відомі три перші команди: Олександрія і Дніпро-1 визначили третій клуб чемпіонату України

936
3 голоси
Гравці Олександрії та Дніпра-1. Фото: СК Дніпро-1
У неділю, 12 травня, Олександрія вдома обіграла Дніпро-1 у рамках 28-го туру чемпіонату України. Підопічні Юрія Максимова попрощалися з мріями про третє місце.

Олександрія у домашніх стінах здолала Дніпро-1 у 28-му турі УПЛ.

Єдиний гол у матчі забив Денис Шостак на 18-й хвилині. Хавбек буквально з лінії воріт переправив м’яч у сітку після удару Безерри.

Цікаво, що цей дотик міг нашкодити господарям, адже епізод почали перевіряти арбітри ВАР на предмет можливого офсайду. Ймовірно, момент виявився дуже тонким, адже передивлялися його близько семи хвилин.

🔥Відео голу Олександрії🔥

12 травня. 13:00. Олександрія. КСК «Ніка»

Олександрія – Дніпро-1 – 1:0

Гол: Шостак, 18

• Олександрія завдяки перемозі піднялася з 12-го одразу на дев’яте місце, набравши 30 очок;
  • У наступному турі 19 травня підопічні Руслана Ротаня в гостях зіграють проти Вереса;
  • Дніпро-1 залишається на четвертій позиції із 48 балами, і вже не зможе піднятися вище до кінця чемпіонату. Дніпряни ще теоретично можуть наздогнати третій Кривбас (54 пункти) за очками, однак мають гіршу різницю м’ячів в особистих зустрічах (0:3, 1:0);
  • 19 травня Дніпро-1 вдома прийме Шахтар, який вже став чемпіоном. Динамо і Кривбас в останніх двох турах розіграють друге і третє місце.