Реабілітуватися за ганьбу з Динамо не вийшло: Зоря обіграла Колос і здійснила скачок у турнірній таблиці УПЛ

162
Гравці Зорі. Фото: ФК Зоря (Луганськ)
У четвер, 9 травня, Зоря в гостях обіграла Колос (1:0) у перенесеному поєдинку 15-го туру чемпіонату України. Єдиний гол у протистоянні провів Едуардо Герреро.

Зоря здолала Колос (1:0) у перенесеному поєдинку 15-го туру УПЛ. Олександр Поздєєв програв другий матч поспіль на чолі ковалівців (у дебютному поєдинку була гостьова поразка 0:5 від Динамо).

Єдиний гол у матчі на 23-й хвилині провів Едуардо Герреро. Луганці після перехоплення м’яча у центрі поля розігнали швидку атаку, у якій Денис Антюх дотепною передачею вивів панамця на ударну позицію, і той не схибив.

Відео голу Герреро

Найкращий момент для того, аби відігратися, гості мали в другому таймі, однак м’яч після удару головою Ранжела з меж штрафного майданчика влучив у стійку.

УПЛ. 15-й тур. 9 травня. 15:30. Ковалівка. Стадіон «Колос»

Колос – Зоря – 0:1

Гол: Герреро, 23