Забив в свої і чужі ворота: в чемпіонаті України відбувся яскравий матч з чотирма голами і камбеком

195
3 голоси
Гравці Руха та Вереса. Фото: УПЛ
У суботу, 27 квітня, Рух вдома у вольовому стилі обіграв Верес (3:1) у рамках 26-го туру чемпіонату України. Львів’яни забили три голи в другому таймі.

Рух здолав Верес (3:1) у 26-му турі УПЛ.

Рахунок у матчі відкрили гості, коли на 30-й хвилині м’яч після удару Миколи Гайдучика рикошетом відлетів від Богдана Слюбика та опинився у сітці.

На старті другого тайму Слюбик виправився за автогол, занісши м’яч у ворота суперника після скидання від Віталія Холода.

На 59-й хвилині Рух вже вийшов вперед. Ярослав Кабін викотив снаряд на Таллеса, а той дивовижним обвідним ударом вразив ціль.

На 65-й хвилині господарі закрили матч, провівши швидку атаку, у якій відзначився Карабін з передачі Олексія Сича.

27 квітня. 18:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Рух – Верес – 3:1

Голи: Слюбик, 48, Таллес, 59, Карабін, 65 – Слюбик, 30 (автогол)

• Рух закріпився на п’ятій сходинці в таблиці, набравши, 44 очки. У наступному турі 4 травня команда в гостях зіграє проти Олександрії;
  • Верес залишається на 14-й позиції – 20 балів за 25 ігор. 1 травня рівняни в гостях проти Динамо проведуть перенесений матч п’ятого туру.