Відставка відміняється: Колос впевнено обіграв фіналіста Кубка України на виїзді

376
Гравці Ворскли та Колоса. Фото: УПЛ
У суботу, 20 квітня, Колос в гостях обіграв Ворсклу (2:0) у рамках 25-го туру чемпіонату України. Ковалівці перервали шестиматчеву безвиграшну серію в УПЛ.

Колос здолав Ворсклу (2:0) у 25-му турі УПЛ.

Гості відкрили рахунок у матчі на 53-й хвилині, коли після закидання вперед від Олега Ільїна на оперативний простір вирвався Денис Безбородько та завдав разючого удару у кут воріт Павла Ісенка.

💣 Відео голу Безбородька у ворота Ворскли дивіться в нашому телеграм-каналі

Подвоїв власну перевагу Колос на 87-й хвилині. Передачу від Антона Салабая реалізував Владислав Велетень.

Таким чином, Колос перервав свою шестиматчеву безвиграшну серію в УПЛ (одна нічия, п’ять поразок).

За інформацією ЗМІ, головний тренер ковалівців Ярослав Вишняк у випадку невдачі у цій грі міг бути звільнений. Хоча віцепрезидент клубу Володимир Генінсон у коментарі сайту «Український футбол» дані чутки спростував.

20 квітня. 18:00. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. Олексія Бутовського

Ворскла – Колос – 0:2

Гол: Безбородько, 53, Велетень, 87