«Я так і не зрозумів, як вони в Динамо потрапили»: названо імена жахливих легіонерів, які не мали бути в клубі

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
149
2 голоси
«Я так і не зрозумів, як вони в Динамо потрапили»: названо імена жахливих легіонерів, які не мали бути в клубі
Андре та Факундо Бертольйо. Колаж: УФ
Колишній вінгер Динамо Владислав Калитвинцев, який нині виступає за Олександрію, назвав два найбільш дивних трансфери біло-синіх, які сталися на його очах.

Ексвінгер Динамо Владислав Калитвинцев в інтерв’ю сайту «Український футбол» назвав два найбільш дивні трансфери киян, часів своїх виступів за команду.

«Яне осягнув трансферів Факундо Бертольйо та нападника Андре. Якось я так і не зрозумів, як вони в Динамо потрапили. Я маю на увазі саме футбольний аспект, а не гроші, які за них заплатили. Я вважаю, що ці гравці – це не рівень такого клубу», – заявив Калитвинцев.

  • Калитвинцев є вихованцем Динамо. Належав клубу із 2006 по 2019 рр. За першу команду провів 26 матчів (три голи, два асисти);
  • Андре перейшов до біло-синіх із Сантоса за 8,1 мільйона євро влітку 2010-го. Провів дев’ять матчів та віддав один асист. Віддавався в оренди до Бордо та Атлетіко Мінейро, поки не був проданий останнім у липні 2012-го за 5,8 мільйона євро (перед цим кияни отримали ще 2,2 мільйона євро за оренду);
  • Бертольйо перейшов до Динамо з Колона влітку 2010-го за 3,6 мільйона євро. Провів за команду шість матчів та віддав один асист. Віддавався в оренди у Греміо, Евіан, Тігре та Астерас. Влітку 2016-го перебрався в АПОЕЛ на правах вільного агента.