«Сказали купити чотири пікапи і тоді відпустять»: ексгравець Інгульця розповів про ситуацію в одеському ТЦК

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
94
0 голосів
«Сказали купити чотири пікапи і тоді відпустять»: ексгравець Інгульця розповів про ситуацію в одеському ТЦК
Микола Стеценко, фото: Google
Колишній півзахисник Інгульця, Чайки та ще низки вітчизняних клубів Микола Стеценко, який зараз воює у складі ЗСУ, розповів, як його відправили на фронт.

Ексгравець Чайки та Інгульця Микола Стеценко розповів для «Українського футболу» як його відправили до ТЦК в Одесі.

«20 червня я приїхав до Одеси з Києва підписувати контракт із клубом Реал Фарма. До мене просто на вулиці підійшли представники ТЦК і культурно попросили проїхати з ними до військкомату, а звідти мене вже не випустили. Я пройшов медкомісію і за два дні мене відправили в учебку. Я не дійшов кілометр до стадіону, коли мене забрали.

Представники Реал Фарми хотіли мені допомогти і переконати ТЦК, що я принесу більше користі, граючи у футбол, тим паче я навіть не служив. Але воєнком Малиновського РТЦК В’ячеслав Кушнеров, якого потім спіймали на хабарях і через місяць звільнили, поставив фантастичну умову. Сказав купити чотири пікапи і тоді мене відпустять. Вони коштують більше 20-ти тисяч доларів».

Стеценко також розповів, куди його відправили.

«Я п'ять тижнів пробув в учебці у Василькові під Києвом. Потім мене визначили в 36-ту окрему бригаду Морської Піхоти. Я там був до 15 листопада 2023 року, а згодом перевівся до свого друга в 66-й окремий Артилерійський дивізіон, 406-та бригада, де і служу донині. Мені дуже пощастило, що я потрапив не в штурмову групу. Там набагато жорсткіше». 

  • Раніше Микола висловився про ситуацію на фронті.
  • Стеценко є вихованцем Сталі з Алчевська. Він також встиг пограти у Зорі, сумській Барсі, Інгульці та миколаївському Васті. Останнім клубом Стеценка стала Чайка з Київської області, яка виступає у другій лізі.