Полісся вистраждало першу за п’ять місяців перемогу: матч з Минаєм завершився гольовою феєрією і двома дублями

198
Гравці Минаю і Полісся, фото: ФК Полісся
У понеділок, 8 квітня, Полісся в гостях обіграло Минай (3:2) у рамках 23-го туру чемпіонату України. Форвард житомирян Луїфер Ернандес забив свої перші голи в УПЛ.

Полісся здолало Минай (3:2) у 23-му турі УПЛ.

Підопічні Серія Шищенка відкрили рахунок у матчі на дев’ятій хвилині силами Луїфера Ернандеса, який завдав влучного удару головою після майстерної подачі від Артема Козака.

На 23-й хвилині той таки Ернандес подвоїв перевагу своєї команди, забивши із передачі Бориса Крушинського.

На 59-й хвилині зустрічі третій гол у ворота Минаю забив Еміль Мустафаєв після хорошої комбінації, у який асистентом виступив Талес Коста.

Господарі нарешті зуміли відповісти на 65-й хвилині. З передачі Тимура Корабліна забив Денис Устименко.

На 87-й хвилині інтрига стала ще більшою, коли Устименко оформив дубль (асист Владислава Вакули). Однак попри усі старання Минаю, гості все ж змогли вивести зі стадіону повноцінні три очки.

8 квітня. 13:00. Минай. Стадіон «Минай Арена»

Минай – Полісся – 2:3

Голи: Устименко, 65, 87 – Ернандес, 9, 23, Мустафаєв, 59

• Полісся посідає шосту сходинку у таблиці, маючи в активі 36 очок. У наступному турі команда 14 квітня вдома прийме Колос;
  • Житомиряни перемогли вперше з 11 листопада (2:1 над Металістом 1925) – чотири нічиїх, п'ять поразок в усіх турнірах;
  • Минай залишається на 16-й позиції. Підопічні Желько Любеновича набрали 14 балів у 22 зустрічах. 13 квітня Минай гостюватиме в Оболоні.