«Бігав вздовж берега по коліна у воді»: розкрито жертви, на які пішов найкращий бомбардир УПЛ заради Динамо

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
460
4 голоси
«Бігав вздовж берега по коліна у воді»: розкрито жертви, на які пішов найкращий бомбардир УПЛ заради Динамо
Владислав Ванат. Фото: ФК Динамо
Один з перших тренерів Владислава Ваната – Віктор Залісний – пригадав, як зірковий нападник готувався до перегляду в академії київського Динамо.

Колишній тренер Владислава Ваната у Кам’янець-подільській ДЮСШ №2 – Віктор Залісний – в інтерв’ю сайту «Український футбол» розповів, як форвард потрапив до академії Динамо.

За словами фахівця, гравець вже у дев’ять років справлявся із навантаженнями 12-річних дітей. Однак йому для цього довелося попрацювати над своєю фізичною підготовленістю.

«Коли він хотів вступати в академію Динамо, я давав поради, як покращити фізпідготовку. Це треба було, оскільки на перегляді ти маєш бути ліпшим за інших. Тоді Владислав з батьками поїхав кудись на море й за моїми вказівками він бігав вздовж берега по коліна у воді. А це дуже непросто».

Залісний відповів, як ставиться до настільки раннього переходу Ваната в систему Динамо.

«Напевно, це був вірний крок, якщо в нього вийшло. Дев’ять років – це ще дуже ранній вік. Йому могло бути важко саме через це. Можливо, був сенс залишитися в Кам’янці ще на рік, але це було його рішення. У Динамо хотів не батько чи мама, а він сам. Тому він почав прогресувати», – сказав тренер.

  • Зазначимо, що Ванат перебуває у системі Динамо із 2015 року;
  • В цьому сезоні він провів за біло-синіх 22 матчі, у яких забив 11 голів та віддав чотири результативні передачі;
  • Гравець очолює рейтинг бомбардирів чемпіонату України у нинішній кампанії, маючи 11 забитих голів у 19 зустрічах.