Розгром і бенефіс Судакова: Шахтар розніс Чорноморець і вперше за п’ять років вийшов у фінал Кубка України

337
Георгій Судаков проривається до воріт Чорноморця. Фото: ФК Чорноморець
У середу, 3 квітня, Шахтар розгромив Чорноморець (4:1) у рамках півфіналу Кубка України та вийшов у фінал змагання. Героєм зустрічі став Георгій Судаков.

Шахтар вийшов у фіналу Кубка України, розбивши Чорноморець із рахунком 4:1.

«Гірники» відзначилися швидким голом на 12-й хвилині, коли простріл Георгія Судакова на дальній штанзі замкнув Данило Сікан.

⚽️Відео усіх голів першого тайму матчу Шахтар Чорноморець дивіться у нашому телеграм-каналі

На 18-й хвилині одесити змогли відігратися. Андрій Штогрін опинився у потрібному місці у потрібний час після відскоку м’яча та з меж штрафного майданчика вразив ворота.

Все ж Шахтар зумів піти на перерву у статусі лідера. Володимир Салюк необачно зіграв проти Егіналду у власному штрафному майданчику, що призвело до призначення пенальті. На 44-й хвилині покарання реалізував Артем Бондаренко.

На 52-й хвилині Судаков вже забив сам, збільшивши перевагу Шахтаря. Хавбеку вдався шикарний сольний прохід, після якого він вразив дальній кут воріт.

На 79-й хвилині той таки Судаков остаточно поховав усі надії Чорноморця, оформивши дубль після другого, не менш яскравого, прориву до воріт одеситів.

4 квітня. 18:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Шахтар – Чорноморець – 4:1

Голи: Сікан, 12, Бондаренко, 44, Судаков, 52, 70 – Штогрін, 18

• В другому півфіналі у четвер, 4 квітня, Полісся вдома прийме Ворсклу. Ця гра відбудеться о 18:00.
  • Фінал турніру запланований на 15 травня. Пройде він у Рівному;
  • Востаннє Шахтар грав у фіналу Кубка України у сезоні 2018/19. Тоді «гірники» перемогли Інгулець (4:0).