Минай здобув другу перемогу в сезоні УПЛ, шокувавши ЛНЗ: відео голу та святкування у стилі Роналду

265
ЛНЗ – Минай. Фото: УПЛ
У суботу, 23 березня, відбувся перенесений матч 17-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрічалися ЛНЗ та Минай. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей.
  • ЛНЗ та Минай раніше провели лише одну очну дуель. У першому колі черкасці розгромили закарпатців з рахунком 3:0.

Перші півгодини протистояння жодна з команд не могла перехопити ініціативу. Потім на 33-й хвилині Кораблін розстріляв ближній кут із правого флангу штрафного та вивів Минай вперед, відсвяткувавши взяття воріт у стилі Кріштіану Роналду.

▶️ Відео голу Корабліна у ворота ЛНЗ та його святкування дивіться за ПОСИЛАННЯМ

ЛНЗ пішов відіграватися, але перший тайм так і завершився мінімальною перемогою закарпатців.

У перерві Олег Дулуб провів відразу три заміни, але ситуації на полі це рішення тренера не змінило.

На 59-й хвилині другого тайму становище господарів поля стало ще більш сумним. Семотюк отримав передачу з глибини до лівого флангу штрафного, після чого покотив у центр на Устименка, а той відправив м’яча у сітку суперника.

Черкаський колектив все ж зумів забити свій гол у цій зустрічі на 90+3 хвилині влучним ударом відзначився Бар.

Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу Миная над ЛНЗ на виїзді з рахунком 2:1.

УПЛ, 17-й тур

ЛНЗ – Минай – 1:2

Голи: Бар, 90+3 – Кораблін, 33, Устименко, 59

• Після сьогоднішнього поєдинку ЛНЗ з 25-ма балами займає восьме місце у турнірній таблиці чемпіонату України. Минай набрав 13 очок, але продовжує йти на останній, 16-й, позиції в УПЛ.
  • У наступному турі ЛНЗ зіграє з львівським Рухом 1 квітня. Минай днем раніше поміряється силами з Олександрією.