«У суперника не було й напівмоментів»: тренер збірної Боснії і Герцеговини прокоментував гру з Україною

307
Саво Мілошевич, фото: Google
21 березня відбувся півфінальний матч плей-оф Євро-2024 між збірними Боснії і Герцеговини та України. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «синьо-жовтих».

Після завершення матчу з Україною головний тренер збірної Боснії і Герцеговини Саво Мілошевич провів пресконференцію.

«85 хвилин гри були такими, що мені й бажати більшого не доводилося. Шкода хлопців... У суперника не було й напівмоментів, а це значить, що ми добре виконували свою роботу. На поразках вчаться, і команда зрозуміла, що може зробити набагато більше, ніж за попередні шість місяців і раніше.

Травми вплинули на результат, але я не думаю, що хтось може дорікнути хлопцям у їхніх стараннях, боротьбі та якості гри. Ми грали проти дуже серйозної команди. Ми їх повністю нейтралізували за 80-85 хвилин, але концентрації, на жаль, не вистачило. Вся відповідальність та вина лежать тільки на мені та тренерському штабі», – наводить слова Мілошевича УЄФА.

• У фіналі стикових матчів Україна 26 березня у польському Вроцлаві на Міському стадіоні зіграє проти Ісландії, яка у паралельному матчі в гостях розгромила Ізраїль (4:1).
  • Якщо наша збірна зможе вийти на чемпіонат Європи, то потрапить у групу з Бельгією, Словаччиною та Румунією.
  • Тренер збірної України раніше також висловився про гру.