«Сікан такий самий, як і Ванат, тільки повільніший. Обидва слабкі»: Леоненко виніс жорсткий вирок форвардам

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
116
1 голос
«Сікан такий самий, як і Ванат, тільки повільніший. Обидва слабкі»: Леоненко виніс жорсткий вирок форвардам
Владислав Ванат. Фото: Google
Колишній нападник збірної України та київського Динамо Віктор Леоненко розкритикував гру форвардів столичного гранда та донецького Шахтаря Владислава Ваната та Данила Сікана відповідно.

Віктор Леоненко в ексклюзивному інтерв’ю для «Українського футболу» порівняв Владислава Ваната з Владиславом Кулачем та негативно висловився про рівень футболу в УПЛ.

«Не кажіть мені «найкращий бомбардир чемпіонату України». У нас уже був один такий – Кулач – який виявився нікому не потрібен. Ванат поки що такий самий. У нас взагалі незрозуміло, хто де грає, і низький рівень футболістів, яких навіть футболістами важко назвати. 

Щоб хоч якось радувати вболівальників, чемпіону України треба в Лігу конференцій потрапляти, про Лігу чемпіонів і мови не йде. В УПЛ нереально когось виділити». 

Ексфутболіст впевнений, що Ванат не користується попитом у закордонних клубів, адже його гра далека від ідеальної.

«Як ви думаєте, у «найкращого бомбардира УПЛ» Ваната зараз багато пропозицій? Я думаю, ні. Він себе серйозно проявив у єврокубках? Теж ні. 

Ванату до форварда ще далеко, судячи з того, які рішення він приймає. Він постійно втикається в захисників, отримує незрозумілі жовті й червоні, воротарів ламає». 

Не менш жорство Віктор Євгенович розкритикував і Данила Сікана.

«Сікан? Такий самий, як і Ванат, тільки повільніший. Вони обидва слабкі», – сказав Леоненко.

Нагадаємо, що Ванат забив в рамках УПЛ десять голів, що робить його найкращим снайпером змагань. Сікан записав до свого активу лише чотири точні удари.

X