Шевченко відреагував на можливу мобілізацію футболістів: відверта заява президента УАФ

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
1312
1 голос
Шевченко відреагував на можливу мобілізацію футболістів: відверта заява президента УАФ
Андрій Шевченко. Фото: Google
Президент Української асоціації футболу та легенда київського Динамо Андрій Шевченко поділився своїми думками щодо можливої мобілізації футболістів та тренерів.

Андрій Шевченко вважає, що мобілізація вітчизняних гравців до лав ЗСУ є складним питанням, адже футбол відіграє важливу роль у представленні України в світі.

«Це питання дуже складне, бо йдеться не лише про гравців, а й про тренерів, лікарів, суддів. Але... Спорт грає важливу представницьку роль як у країні, і там. 

Підготовка та участь у змаганнях є маркером продовження життя у державі, яка веде війну. Крім того, спорт завжди, а за нинішніх умов це особливо важливо, залишається ефективним важелем впливу на міжнародне співтовариство». 

Президент УАФ відзначив, що завдяки футболу можна доносити важливі повідомлення до закордонної аудиторії.

«Це майданчик, щоб доносити важливі нам наративи для міжнародної аудиторії. Ми повинні допомагати утримувати Україну у фокусі міжнародної адженди, зокрема за допомогою спорту та футболу зокрема».

Легенда Динамо впевнений, що футбол має продовжувати жити навіть в умовах війни.

«Тому навіть у такий складний момент, на мою думку, важливо продовжувати брати участь у змаганнях на найвищому рівні, представляючи Україну та постійно мобілізувати міжнародне співтовариство на підтримку нашої держави. 

Однак, фінальне рішення про те, у якій кількості, на яких подіях і хто саме має представляти Україну, ухвалюють органи державної влади», – заявив Шевченко для Nv.ua.

  • Шевченка було обрано новим головою УАФ на позачерговому звітно-виборчому Конгресі організації 25 січня, який відбувся в Києві.
  • Першим віцепрезидентом організації було обрано Павла Бойчука (юрист Шевченка), а віцепрезидентами – Сергія Реброва та Олександра Шевченка (голова Львівської асоціації футболу).