Бенфіка обіграла Ешторіл у матчі чемпіонату Португалії: Трубін пропустив один гол

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
134
Анатолій Трубін, фото: Google
Український голкіпер Анатолій Трубін допоміг Бенфіці перемогти в матчі 25-го туру чемпіонату Португалії. Команда Трубіна здолала вдома Ешторіл.

Трубін допоміг Бенфіці перемогти в матчі 25-го туру чемпіонату Португалії.

10 березня Бенфіка виграла домашній поєдинок у Ешторіла з рахунком 3:1. Трубін за гру зробив три сейви і пропустив лише один гол у першому таймі.

Бенфіка двічі забила у першому таймі, а у другому закріпила перемогу третім голом.

Трубін отримав від статистичного порталу WhoScored оцінку 6,9. SofaScore поставив українцю 7,3 бала.

Чемпіонат Португалії. 25-й тур.

Бенфіка – Ешторіл – 3:1

Голи: Кокджу, 15, Леонардо, 45+2, Гувея, 49 – Гомеш, 22.

• Бенфіка посідає друге місце у таблиці, набравши 61 очко, переслідуючи Спортінг, у якого 62 бали та гра в запасі. Порту йде третім, набравши 55 очок.
  • У четвер, 14 березня, Бенфіка зіграє у Лізі Європи проти Рейнджерс у матчі-відповіді 1/8 фіналу. Перша гра завершилася нічиєю.
  • Трубін у поточному сезоні зіграв за «орлів» у 35 матчах: 30 пропущених голів, 13 ігор «на нуль». Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2028 року.