Маркевич продовжує їхати катком по суперникам: Карпати вчергове на залишили шансів опонентам

2217
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати (Львів)
Львівські Карпати Мирона Маркевича обіграли друголігову Скалу 1911 (3:1) у товариському матчі в рамках підготовки до другої частини сезону у Першій лізі.

У вівторок, 5 березня, Карпати у спарингу розібралися зі Скалою 1911, здобувши перемогу із рахунком 3:1.

«Леви» відкрили рахунок вже на десятій хвилині матчу зусиллями Яна Костенка, однак доволі швидко Скала 1911 відповіла голом Романа Ценя.

Ще у першому таймі Тарас Саків знову вивів Карпати вперед, а вже у другій половині гри Вадим Сидун встановив фінальний рахунок.

Карпати – Скала 1911 – 3:1

Голи: Костенко, 10 Саків, 27, Сидун, 65 – Цень, 19

• Зазначимо, що ця гра стала вже шостою для Карпат на зборах, у яких вони не виграли лише одну – проти Хусту (1:1). В інших протистояннях підопічні Маркевича долали опонентів із загальним рахунком 16:3;
  • Карпати посіли перше місце в групі А Першої ліги, набравши 45 очок у 18 матчах. Навесні команда боротиметься в групі підвищення у класі;
  • 23 березня зелено-білі мають поновити свої виступи в офіційних іграх домашньою зустріччю із СК Полтава;
  • Скала 1911 посідає п’яте місце у таблиці Другої ліги, набравши 25 очок у 16 матчах. 23 березня команда вдома прийме вінницьку Ниву у 20-му турі.