Кокоріну – ні, Безусу – так: російсько-українське протистояння в чемпіонаті Кіпру склалося на нашу користь

280
Роман Безус, фото: Google
Український півзахисник Омонії Роман Безус відзначився голом у поєдинку 27-го туру чемпіонату Кіпру у ворота Аріса. Безус відкрив рахунок у матчі.

Сьогодні, 25 лютого, в рамках 27-го туру чемпіонату Кіпру Омонія, за яку виступає український півзахисник Роман Безус, на виїзді перемогла Аріс.

Безус відкрив рахунок у матчі на 29-й хвилині, реалізувавши пенальті. Згодом Омонія подвоїла рахунок, але пропустила один гол наприкінці першого тайму. Матч завершився з рахунком 1:2.

За Аріс грає росіянин Олександр Кокорін, його гол на другій хвилині був скасований.

Чемпіонат Кіпру. 27-й тур.

Аріс – Омонія – 1:2

Голи: Гоміс, 45+5 – Безус, 29, Семедо, 35.

• Після сьогоднішнього матчу команда нашого співвітчизника займає четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату Кіпру, набравши 52 бали.
  • Наступну гру Омонія проведе в рамках національного кубку проти клубу Закакіу 28 лютого.
  • У нинішньому сезоні у всіх турнірах Безус провів за Омонію 30 матчів, забив 12 голів та віддав дев’ять результативних передач.
  • Контракт гравця з клубом діє до 31 травня 2024 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 600 тисяч євро.