Де в Україні дивитись матчі Бундесліги: відомо, який канал показуватиме чемпіонат Німеччини до 2029 року

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
174
1 голос
Де в Україні дивитись матчі Бундесліги: відомо, який канал показуватиме чемпіонат Німеччини до 2029 року
Setanta Sports. Фото: Google
Українські вболівальники чемпіонату Німеччини тепер дізналися, що зможуть дивитися матчі Баварії, Байєра та інших команда до кінця сезону 2028/29 на Setanta Sports.

Радісні новини для українців, які полюбляють дивитися поєдинки німецької Бундесліги. Setanta Sports домовилася з Bundesliga International про продовження права на показ Бундесліги м другої Бундесліги в Азербайджані, Вірменії, Казахстані, Грузії, Молдові, Киргизії, Таджикистані, Узбекистані, Туркменістані та Україні до кінця сезону 2028/29.

Нова угода дозволить Setanta Sports показувати Бундеслігу і другу Бундеслігу також на території країн Балтії. В Естонії, Литві та Латвії компанія працює з 2022 року і відсьогодні до кінця наступного сезону транслюватиме німецький футбол на території цих країн.

  • У нинішньому сезоні чемпіонату Німеччини після 21-го туру лідером турнірної таблиці з 55 очками є Байєр. Чинний чемпіон - Баварія, відстає на п'ять пунктів.
  • Єдиним українцем у Бундеслізі є Іван Ордець, який до кінця сезону на правах оренди виступає за Бохум - 14 матчів і одна результативна передача у цьому сезоні.
  • У другій Бундеслізі на першому місці Санкт-Паулі, у якого 42 бали в активі. 
X