«Збирався забити зі штрафного»: Жирона опублікувала відео удару Циганкова – фанати каталонців відреагували

4919
Віктор Циганков. Фото: Google
Каталонська Жирона опублікувала у соціальних мережах відео удару українського вінгера Віктора Циганкова зі штрафного у матчі Ла Ліги проти Реал Сосьєдаду (0:0). Фанати клубу відреагували.

У суботу, 3 лютого, Жирона українців Віктора Циганкова та Артема Довбика вдома розписала мирову із Реалом Сосьєдадом (0:0) у 23-му турі чемпіонату Іспанії.

Віктор Циганков вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 80-й на Валері.

Іспанська преса та вболівальники каталонців не у захваті від гри нашого співвітчизника у цій зустрічі.

На 17-й хвилині зустрічі Віктор пробив зі штрафного з лівої ноги. М'яч летів у правий кут воріт, проте голкіпер гостей Алехандро Реміро парирував удар.

Пресслужба Жирони опублікувала відео моменту Циганкова в офіційному Twitter-акаунті клубу:

«Він збирався забити зі штрафного...», – підписано публікацію.

Вболівальники у коментарях відреагували на удар українця.

«Велич», – Madrid Extra

«Хороший», – NAWNAYS

«Він зарезервований на суботу», – StolenWorker

• Циганков в цьому сезоні провів за каталонців 22 гри, у яких забив чотири голи та оформив три асисти.
  • Жирона посідає друге місце у таблиці. В активі команди 56 набраних очок.
  • Наступна зустріч в чемпіонаті Іспанії на каталонців очікує 10 лютого. Підопічні Мічела в гостях зійдуться із лідером Реалом, кольори якого захищає Андрій Лунін. Мадридці мають 57 балів та одну гру у запасі.