Циганков не компенсував відсутність Довбика: Жирона втратила очки і дала шанс Луніну відірватися у Ла Лізі

859
Віктор Циганков. Фото: Getty Images
У суботу, 3 лютого, Жирона українців Віктора Циганкова та Артема Довбика вдома розписала мирову із Реалом Сосьєдадом (0:0) у 23-му турі чемпіонату Іспанії.

Жирона українських легіонерів Віктора Циганкова та Артема Довбика зіграла внічию із Реалом Сосьєдадом (0:0) у рамках 23-го туру Ла Ліги.

Вінгер Циганков провів на полі 80 хвилин, а форвард Довбик не потрапив до заявки через травму.

На 15-й хвилині гри момент мав Циганков, який завдав прямого удару по володіннях Алекса Реміро зі штрафного – кіпер виконав сейв.

На 24-й хвилині матчу Жирона вразила ворота гостей, однак гол Янгеля Еррери не було зараховано через офсайд.

Наприкінці зустрічі емоції настільки вирували, що головний тренер Жирони Мічел отримав вилучення за межами поля.

Жирона – Реал Сосьєдад – 0:0

Вилучення: Мічел (за межами поля)

• WhoScored оцінив гру Циганкова на 6,8/10;
  • Sofascore поставив українцю 6,9/10.

Жирона посідає друге місце у таблиці. В активі команди 56 набраних очок.

• Циганков в цьому сезоні провів за каталонців 22 гри, у яких забив чотири голи та оформив три асисти;
  • Наступна зустріч в чемпіонаті на Жирону очікує 10 лютого. Підопічні Мічела в гостях зійдуться із лідером Реалом, кольори якого захищає Андрій Лунін. Мадридці мають 57 балів та одну гру у запасі.