Полісся у меншості обіграло ЛНЗ: команда Калитвинцева отримала червону картку в третьому матчі сезону

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
512
ЛНЗ – Полісся. Фото: пресслужба ФК ЛНЗ
ЛНЗ та Полісся, які проводять перший сезон у вищому дивізіоні, відкрили четвертий тур УПЛ очним матчем у Черкасах. Перемогу здобули житомиряни, а головні події цього поєдинку розгорталися в другому таймі.

Четвертий тур УПЛ розпочався у Черкасах матчем команд, які цього сезону дебютують у вищому українському дивізіоні. Мова про ЛНЗ та Полісся.

В першому таймі підопічні Юрія Калитвинцева завдали більше ударів по воротах, ніж суперник (вісім проти двох), але це не допомогло змінити цифри на табло.

Гра, як-то кажуть, пішла вже в другій половині. На 51 хвилині новачок Полісся Аріельсон забив дебютний гол за житомирську команду, а двома хвилинами пізніше Владислав Шаповал отримав другу жовту картку та достроково залишив поле.

В більшості підопічні Юрія Калитвинцева змогли навіть збільшити перевагу: на 84 хвилині другий гол Полісся забив Богдан Кушніренко, який змінив автора першого м’яча.

Чотирма хвилинами пізніше у воротах житомирян відзначився Шестаков, але це дало можливість ЛНЗ лише скоротити відставання, але не більше. Полісся після двох поразок святкує другу перемогу в УПЛ.

Футбол. УПЛ. Четвертий тур.

ЛНЗ – Полісся – 1:2

Голи: Шестаков 88 – Аріельсон 51, Кушніренко 84.

• Лише матч з Рухом (0:1) команда Калитвинцева дограла в повному складі. В інших трьох іграх сезону гравець Полісся неодмінно вилучався з поля.
  • Наступний матч підопічні Олександра Ковпака проведуть в рідних стінах проти Металіста 1925.
  • Полісся зіграє на Кіровоградщині проти Олександрії.