Лунін знову пропустив за Реал: команда українця була вимушена здобути вольову перемогу над Альмерією

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
1327
Реал Мадрид. Фото: ФК Реал
На відміну від гри першого туру Ла Ліги проти Атлетік Більбао, в матчі проти Альмерії голкіпер Реалу Андрій Лунін не зумів утримати ворота в недоторканності.

Матч другого туру Ла Ліги проти Альмерії став другим поспіль для Андрія Луніна в основному складі Реалу в цьому сезоні.

Втім, для «вершкових» матч розпочався жахливо. Вже на третій хвилині півзахисник Альмерії Серхіо Аррібас розписався у воротах Луніна та відкрив рахунок.

Гол у ворота українця дивіться в Telegram-каналі FanDay за посиланням.

Надалі для Реалу все складалося добре. На 19 хвилині Джуд Беллінгем зрівняв шальки терезів, а на 60 хвилині вивів «вершкових» уперед, хоча другий гол міг статися раніше.

Вже в доданий до першого тайму час м’яч забив Тоні Кроос, але дане взяття воріт після втручання VAR було скасовано.

За 13 хвилин після другого голу Беллінгем ще відзначився гольовою передачею, асистувавши Вінісіусу Джуніору.

Кінцівку матчу обидві команди вирішили провести без забитих голів. Перемога Реала в Альмерії з рахунком 3:1.

Попри пропущений гол, статистичні портали гарно оцінили гру Луніна в цьому матчі. Так, сайт Fotmob наділив українця оцінкою 7,4.

Футбол. Ла Ліга. Другий тур.

Альмерія – Реал – 1:3

Голи: Аррібас 3 – Беллінгем 19, 60, Вінісіус Джуніор 73

• Друга перемога поспіль вивела Реал на вершину турнірної таблиці.
  • Лунін, окрім гри з Альмерією, був у основному складі «вершкових» на матч першого туру проти Атлетік Більбао (2:0).
  • Наступний матч Реалу відбудеться в Віго проти Сельти 25 серпня.