Забарний зазнав фіаско в Ліверпулі: Борнмут, граючи півгодини в більшості, програв команді Клоппа

1598
Ілля Забарний. Фото: Getty Images
Борнмут захисника Іллі Забарного, граючи півгодини в більшості, не зумів бодай зрівняти рахунок в грі з Ліверпулем. Команда українця в двох стартових турах АПЛ поки не перемагала.

19 серпня Ліверпуль в матчі другого туру АПЛ приймав Борнмут, який представляє український захисник Ілля Забарний.

Початок матчу для «вишневих» складався надчудово, вже на третій хвилині Семеніо відкрив рахунок.

Втім, далі підопічні Юргена Клоппа взяли гру під свій рахунок і переломили хід поєдинку: спочатку Діас зрівняв рахунок, а Салах вивів Ліверпуль вперед.

Тож вже станом на 36 хвилину рахунок був 2:1 на користь господарів. На початку другого тайму Макаллістер за грубу гру побачив перед собою червоне світло та залишив Ліверпуль у меншості.

Але за чисельної переваги Борнмут не лише не зумів зрівняти рахунок, а пропустив третій гол. М’яч Діого Жоти і встановив фінальний результат – 3:1 на користь Ліверпуля.

Забарний вийшов у стартовому складі Борнмута і провів на полі увесь матч. Портал Fotmob поставив українцю за дану гру оцінку 6,0. Це другий з кінця результат гравців Борнмута після півзахисника Райяна Крісті, який залишив поле на 63 хвилині.

Футбол. АПЛ. Другий тур.

Ліверпуль – Борнмут – 3:1

Голи: Діас 28, Салах 36, Жота 62 – Семеніо 3

• Після двох турів Борнмут здобув лише один заліковий бал та тримається ближче до зони вильоту.
  • Ліверпуль має чотири очки та в режимі реального часу підіймається на третє місце турнірної таблиці.
  • Борнмут наступний матч зіграє 26 серпня вдома проти Тоттенгема.
  • На Ліверпуль в третьому турі АПЛ очікує виїзд до Ньюкасла 27 серпня.