Історичний рекорд Мессі та перший титул Інтера: Кривцов виграв Кубок ліг КОНКАКАФ

1418
Cвяткування перемоги гравцями Інтера. Фото: Інтер Маямі
Український захисник Сергій Кривцов став володарем Кубка ліг у складі Інтер Маямі, а аргентинський нападник Ліонель Мессі став рекордсменом за кількістю трофеїв.

Вночі 20 серпня пройшов фінальний матч Кубка ліг 2023, у якому зустрічалися Нешвілл та Інтер Маямі.

На 23-й хвилині флоридський клуб вийшов уперед. Ліонель Мессі відкрив рахунок у фіналі феноменальним пострілом у дев'ятку.

Проте, на 57-й хвилині команда Сергія Кривцова пропустила курйозний автогол – воротар Інтера Джейк Каллендер після серії рикошетів заштовхав м'яч собі у ворота.

В кінці зустрічі клуб із Маямі міг вирвати перемогу, проте нападник Леонардо Кампана не зумів реалізувати вихід «сам на сам» на 90+3 хвилині матчу.

Долю трофею вирішила серія пенальті – кращими в ній виявились гравці Інтера, які святкували перемогу з рахунком 10:9 за її підсумками.

Український захисник Сергій Кривцов зіграв повний матч і реалізував свій удар у післяматчевій серії пенальті.

Кубок ліг. Фінал

Нешвілл – Інтер Маямі – 1:1 (9:10 по пенальті)

Голи: Каллендер (автогол), 57 – Мессі, 23.

• Сергій Кривцов перейшов до Інтер Маямі у січні 2023 року.
  • За цей час український захисник провів 28 матчів та забив один гол, а також віддав одну результативну передачу.
  • Ліонель Мессі став найтитулованішим гравцем в історії футболу. Кубок ліг став для аргентинця 44-м трофеєм.
  • Інтер Маямі виграв свій перший титул в історії клубу.