ФК Рух вперше в сезоні втратив очки: клуб Козловського і Колос розійшлися миром в матчі лідерів УПЛ

2568
Рух – Колос. Фото: УПЛ
В останньому матчі другого ігрового дня четвертого туру УПЛ зустрічалися поточні лідери чемпіонату: Рух та Колос. У грі, що пройшла у Львові, команди обмінялися голами.

Другий ігровий день четвертого туру УПЛ закрили очним матчем у Львові Рух та Колос.

Підопічні Пономарьова, які до цього ще не втрачали очок цього сезону, були близькі до того, щоб зазнати першої поразки, адже перший гол у зустрічі забила ковалівська команда. Цуріков на 34 хвилині з передачі Оріховського відзначився в воротах Руху.

Попри статистичну перевагу львів’ян (6-3 за ударами та 3-2 за ударами в площину), вони не спромоглися зрівняти рахунок у першому таймі, залишивши розв’язку в матчі на потім.

Все ж таки Рух зусиллями захисника Слюбика на 53 хвилині зумів зрівняти рахунок. Для 19-річного центрбека цей гол став дебютним на рівні УПЛ.

Далі Рух продовжував нарощувати кількість атакувальних моментів, але вийти вперед команда Пономарьова не могла. А на 83 хвилині Колос залишився у меншості. Фланговий захисник ковалівців Золотов в підкаті грубо влетів в Климчука і побачив перед собою червоне світло.

Втім, чисельну перевагу Рух реалізувати не зміг. Нічия 1:1 у Львові, за підсумками якого команда з Галичини вперше в сезоні втратила очки.

Футбол. УПЛ. Четвертий тур.

Рух – Колос – 1:1

Голи: Слюбик 56 – Цуріков 34

• Нічия зберегла команди в зоні Ліги чемпіонів: Рух – перший (десять очок), Колос – другий (вісім очок).
  • Далі на команд чекають виїзні матчі 1/16 фіналу Кубка України.
  • Колос зіграє з ФСК Маріуполь, а Руху протистоятиме Скала 1911.