Металіст 1925 здобув першу перемогу у сезоні: Минай впав на дно турнірної таблиці УПЛ

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
1025
Металіст 1925 обіграв Минай, фото: ФК Металіст 1925
В суботу, 19 серпня, Металіст 1925 приймав Минай в домашньому матчі четвертого туру Української Прем'єр-ліги, здобувши мінімальну перемогу (1:0).

В матчі четвертого туру Української Прем'єр-ліги Металіст 1925 у Києві зійшовся з Минаєм. Обидві команди до цього матчу не знали смаку перемог у нинішньому сезоні.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. Вирішальною стала друга половина зустрічі, а саме 71 хвилина, коли Владислав Дмитренко завдав вирішального удару в ворота Минаю.

Футбол. УПЛ. Четвертий тур.

Металіст 1925 – Минай – 1:0

Голи: Дмитренко, 71

• На даний момент Металіст 1925 займає 11-е місце в турнірній таблиці чемпіонату України, маючи три очки.
  • Минай йде на останній позиції з одним балом.
  • В наступному турі харків'яни зіграють з ЛНЗ (26 серпня), а закарпатська команда днем пізніше прийме Зорю.