«Однозначно виглядав краще»: в Італії порівняли гру Довбика і Шомуродова в Лізі Європи

213
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Нападник збірної України та римської Роми Артем Довбик з’явився на полі у другому таймі в матчі проти Ельфсборга (0:1) в другому турі Ліги Європи, замінивши Ельдора Шомуродова. ЗМІ порівняло гру українця та представника Узбекистану.

У четвер, 3 жовтня, відбувся матч другого туру Ліги Європи 2024/25, в якому зустрілися Ельфсборг та Рома. Гра завершилася перемогою шведів з рахунком 1:0.

Український форвард Роми Артем Довбик розпочав зустріч на лаві запасних, поступившись місцем у старті римлян узбекському форварду Ельдору Шомуродову.

У другій половині зустрічі наш співвітчизник вийшов на поле на 65-й хвилині поєдинку, змінивши все того ж Шомуродова.

Видання RomaToday порівняло гру нападників та віддало перевагу українському форварду.

Довбик – 6/10

Однозначно виглядав краще за Шомуродова. Не бив, але добре відпрацьовував.

Шомуродов – 4/5

Цього вечора не зробив нічого корисного. М’яча взагалі не бачив

• Довбик вже зіграв сім матчів за Рому, відзначившись трьома голами та однією гольовою передачею.
  • Його контракт із клубом діє до 30 червня 2029 року, а Transfermarkt оцінює гравця у 35 мільйонів євро.
  • У наступному турі ЛЄ римляни приймуть київське Динамо 24 жовтня о 19:45 за київським часом.