Мудрик зробив асист у грі Ліги конференцій, Довбик вийшов на заміну: як зіграли Челсі і Рома в єврокубках

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
214
Михайло Мудрик у грі проти Гента. Фото: УЄФА
Півзахисник збірної України Михайло Мудрик допоміг лондонському клубу стартувати з перемоги в Лізі конференцій. Українець вийшов у стартовому складі та відзначився результативною передачею. Довбик зіграв 25 хвилин проти Ельфсборга.

Сьогодні, 2 жовтня, відбулися єврокубкові матчі за участі гравців збірної України, які виступають в топ-чемпіонатах.

Михайло Мудрик потрапив до стартового складу лондонського Челсі на домашню гру Ліги конференцій проти бельгійського Генту і провів на полі 90 хвилин.

Ліга конференцій. Етап ліги. 1 тур.

Челсі – Гент – 4:2.

Голи: Вейга, 12, Нету, 46, Нкунку, 63, Дьюсбері-Холл, 70 – Ватанабе, 50, Гендельман, 90.

3 жовтня. Лондон. «Стемфорд Брідж».

Господарі відкрили рахунок на 12-й хвилині – Вейга ударом головою замкнув навісну передачу Мудрика з правого флангу.

ВІДЕО АСИСТУ МУДРИКА

На початку другого тайму Нету подвоїв перевагу лондонців. Майже відразу гості вдало розіграли кутовий і скоротили відрив у рахунку.

На 63-й хвилині затяжна атака Челсі закінчилася точним ударом Нкунку з меж карної зони. До фінального свистка суперники встигли обмінятися голами Дьюсбері-Холла і Гендельмана.

Ліга Європи. Етап ліги. 2 тур.

Ельфсборг – Рома – 1:0.

Гол: Байду, 44 (з пенальті).

3 жовтня. Бурос. «Бурос Арена».

Головний тренер римської Роми Іван Юрич вирішив надати відпочинок Артему Довбику, залишивши його поза стартовим складом своєї команди на виїзну гру з шведським Ельфсборгом.

Шведи відкрили рахунок наприкінці першого тайму завдяки голу з 11-метрової позначки.

Рома володіла ініціативою протягом всього поєдинку, але так і не спромоглася забити бодай один гол. Довбик з'явився на полі на 65-й хвилині замість Шомуродова.

• Контракт 23-річного Мудрика з Челсі розрахований до 30 червня 2031 року.
  • У цьому сезоні Михайло провів за лондонський клуб сім поєдинків у всіх турнірах: дві результативні передачі.
  • 27-річний Довбик цим літом перебрався до Роми з іспанської Жирони за 30,5 млн. євро. Його угода розрахована до літа 2029 року.
  • У цьому сезоні Артем зіграв за «вовків» вісім матчів у всіх змаганнях: три голи, один асист.
  • Максим Таловєров взяв участь у грі Ліги конференцій між австрійським ЛАСКом і шведським Юргорденом (2:2). Один з голів у ворота господарів був забитий з-під українця (відео).