Такого на Євро ще ніколи не траплялося: Австрія і Туреччина закрили останню гру 1/8 фіналу і встановили рекорд

1920
5 голосів
Меріх Демірал відправляє м'яч у ворота Австрії. Фото: Reuters
У вівторок, 2 липня, збірна Туреччини обіграла Австрію (2:1) у рамках 1/8 фіналу Євро-2024. Усі голи в даному протистоянні були забиті після подач кутових.

Туреччина здолала Австрію (2:1) в 1/8 фіналу Євро-2024.

🔥Відео голів матчу🔥

Турки відкрили рахунок у матчі вже на першій хвилині (а саме на 58-й секунді). Меріх Демірал скористався хаосом у штрафному майданчику суперника після подачі із кутового та переправив м’яч у сітку.

Цей гол став найшвидшим в плей-оф в історії чемпіонатів Європи. Попередній рекорд належав поляку Роберту Левандовському, який за 1 хвилину і 40 секунд забив Португалії в 1/4 фіналу Євро-2016.

Той таки Демірал на 59-й хвилині подвоїв перевагу своєї команди. Подачу з кутового прямо йому на голову виконав Арда Гюлер.

На 66-й хвилині австрійці відіграли один м’яч – знову на допомогу прийшов стандарт. Подачу з кута поля на дальню штангу продовжив Штефан Пош, а замкнув її Міхаель Грегорич. На більше команду Австрії не вистачило.

Футбол. Євро-2024. Лейпциг (Німеччина). 1/8 фіналу

Австрія – Туреччина – 1:2

Голи: Грегорич, 66 – Демірал, 1, 59

В 1/4 фіналу Євро-2024 Туреччина 6 липня зіграє проти Нідерландів, які сьогодні перемогли Румунію (3:0).