Нідерланди зробили те, що не змогла Україна: Куман помстився за команду Реброва і розгромив Румунію в плей-оф

1563
4 голоси
Коді Гакпо завдає удару по воротах Румунії. Фото: AP
У вівторок, 2 липня, збірна Нідерландів обіграла Румунію (3:0) у рамках 1/8 фіналу Євро-2024. Героєм даного протистояння став вінгер Коді Гакпо.

Нідерланди розгромили Румунію (3:0) в 1/8 фіналу Євро-2024.

🔥Відео голів матчу🔥

Перший гол на 20-й хвилині матчу забив Коді Гакпо. Нідерланди розіграли красиву позиційну атаку, у якій Хаві Сімонс віддав передачу на вінгера, а той, взявши гру на себе, вразив ближній кут воріт румунів.

На 63-й хвилині той таки Гакпо забив вдруге, однак взяття воріт було скасоване через офсайд.

На 83-й хвилині поєдинку невтомний Гакпо вирвав м'яч перед штрафним майданчиком суперника та асистував на Доніелла Малена, а той розписався у воротах Румунії. На 90+3-й хвилині Мален оформив дубль та закрив матч.

Футбол. Євро-2024. Мюнхен (Німеччина). 1/8 фіналу

Румунія – Нідерланди – 0:3

Голи: Гакпо, 20, Мален, 83, 90+3

• Зазначимо, що Нідерланди пройшли в 1/4 фіналу Євро вперше з 2008 року. 6 липня вони зіграють проти переможця пари Австрія – Туреччина;
  • Збірна України у першому турі групового етапу Євро-2024 програла Румунії із рахунком 0:3.