Португалія вийшла в плей-оф Євро-2024: Роналду і Ко розгромили Туреччину у матчі з курйозним автоголом

517
Туреччина – Португалія. Фото: УЄФА
У суботу, 22 червня, в Дортмунді на стадіоні «Зігнал Ідуна Парк» відбувся матч другого туру чемпіонату Європи 2024 у групі F між збірними Туреччини та Португалії – 0:3.
  • У першому турі Туреччина обіграла грузинів з рахунком  3:1, а Португалія виграла у чехів – 2:1.
  • Збірні Туреччини та Португалії провели між собою дев’ять поєдинків.
  • Турки перемогли у двох матчах, а португальці - у семи. М'ячі - 19:9 на користь Португалії.
  • Востаннє команди зустрічалися у кваліфікації чемпіонату світу 2022-го року в Катарі. Тоді з рахунком 3:1 виграли португальці.

Португальці агресивніше розпочали гру і вийшли вперед вже на 21-й хвилині. Простріл із лівого флангу від Мендеша через відскок від захисника дійшов до центру штрафного, а Бернарду відправив м’яч у сітку воріт суперника.

На 28-й хвилинв Акайдін вирішив відіграти назад на Баїндира і відправив м’яч просто у сітку власних воріт.

Відзначимо, що Туреччина забила другий в історії Євро автогол з-за меж штрафного майданчика.

▶️ Відео голів матчу Туреччина – Португалія дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другій половині зустрічі картина на полі не змінилася – португальці продовжували атакувати і на 56-й хвилині довели рахунок до розгромного. Роналду відзначився результативною передачею на порожні ворота для Фернандеша.

Фінальний свисток зафіксував перемогу португальців над турками, яка вивела Роналду і Ко до плей-оф континентальної першості з першого місця у квартеті.