Грузія з Цитаішвілі досягла історичного результату у матчі з Чехією на дебютному Євро: турнірна таблиця групи F

576
Мікаутадзе забив чехам на Євро-2024. Фото: УЄФА
У суботу, 22 червня, у Гамбурзі на стадіоні «Фолькспаркштадіон» відбувся матч другого туру в рамках квартету F чемпіонату Європи-2024 з футболу, у якому зіграли національні збірні Грузії та Чехії – 1:1.
  • Для збірної Грузії це дебютний чемпіонат Європи в історії, а сьогодні команда цієї країни здобула перший заліковий бал на континентальній першості.
  • У стартовому складі грузитнів на поле вийшов хавбек Динамо Георгій Цитаішвілі, а Гочолейшвілі, який представляє Шахтар, всю гру провів на лаві для запасних.
  • У першому турі грузини поступилися Туреччині 1:3, а чехи програли португальцям – 1:2.
  • Футбольні шляхи Грузії та Чехії раніше не перетиналися.

Ще до початку гри шанувальники збірної Грузії провели фанатську ходу, на якій скандували «Путін – х***о» на адресу президента РФ Володимира Путіна. Раніше подібні вигуки можна було почути і на матчі з Туреччиною.

▶️ Відео скандування грузинських вболівальників дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Перший тайм був повністю під контролем чехів, які завдали по воротам грузинів 14 ударів, а у відповідь отримали лише три. Але саме збірна Грузії відкрила рахунок у поєдинку – з пенальті відзначився Мікаутадзе на 45+3 хвилині зустрічі.

Відзначимо, що чехи забили на 23-й хвилині, але взяття воріт було скасовано через гру рукою.

▶️ Відео голів матчу Грузія – Чехія дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другій половині зустрічі чехи втілили свою ігрову перевагу у гол. Після кутового м’яч потрапив у стійку воріт, а від неї відлетів на Шика, який і зрівняв рахунок.

Євро-2024, третій тур

Грузія – Чехія – 1:1

Голи: Мікаутадзе, 45+3 (пен.) – Шик, 66

В іншому матчі групи Португалія розгромила Туреччину (3:0) та достроково вийшла в плей-оф із першого місця в групі.