Польща вдруге поспіль програла на Євро-2024, отримавши ляпаса від Австрії: Левандовський і Ко вилетіли з ЧЄ

388
Гравці збірної Австрії. Фото: УЄФА
Сьогодні, 21 червня, у рамках другого туру групового етапу чемпіонату Європи у Німеччині національна команда Польщі зустрілася зі збірною Австрії – 1:3.
  • У першому турі Австрія поступилася Франції (0:1), а поляки програли Нідерландам – 1:2.
  • Команди провели між собою 11 матчів в історії. П'ять разів вигравала Польща, двічі – Австрія, ще чотири матчі закінчилися внічию. Різниця м'ячів – рівні 20:20.

Збірна Австрії зі стартовим свистком спрямували свої численні сили в атаку. Поляки не очікували такого потужного старту від суперника і вже на дев’ятій хвилині пропустили. Подачу Мвене ударом головою замкнув Траунер.

Але вже на 30-й хвилині Польща рахунок зрівняла – пішов простріл на Беднарека в центр, той влучив у захисника, а Пьонтек добив м’яч у ворота.

▶️ Відео голів матчі Польща – Австрія дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другому таймі австрійці знову вийшли вперед. На 66-й хвилині поєдинку Баумгартнер отримав передачу низом на від Прасса з лівого флангу, а потім забив гол.

Відзначимо, що за шість хвилин до голу на полі з’явився Левандовський, який пропустив перший тур через травму.

Добив поляків на 78-й хвилині зустрічі Арнаутович, який реалізував пенальті.