Динамо здобуло вольову перемогу над грецьким Арісом в ЛК: судьбу протистояння вирішила серія пенальті

1365
Динамо – Аріс. Фото: Оксана Васильєва
У третьому кваліфікаційному раунді відбору Ліги конференцій київське Динамо завдяки серії пенальті пройшло грецький Аріс. Кияни за крок до групового етапу.

У четвер, 17 серпня, в рамках третього кваліфікаційного раунду відбору Ліги конференцій київське Динамо приймало у Бухаресті грецький Аріс.

У першому таймі була здебільшого рівна гра. На 39-й хвилині Аріс відкрив рахунок у матчі – Лорен Морон замкнув передачу Луїса Пальми.

Однак вже на 45-й хвилині Сергій Сидорчук чудовим пасом знайшов у чужій штрафній Назарія Волошина, який ударом головою переправив м'яч у ворота Лефтеріоса Хутеціотіса – 1:1.

На 72-й хвилині Мірча Луческу випустив трьох свіжих гравців для підсилення гри, а саме: Андрієвського, Караваєва та Бражка.

Заміни румунського тренера спрацювали на всі 100% – 18-й номер киян асистував на свого тезку, а той вивів киян вперед. 2:1 на користь Динамо.

Відео голів матчу можна подивитися тут

В першому з овертаймів нічого цікавого не відбувалось, проте на початку другого півзахисник Арісу Домагой Павічич отримав другу жовту картку та покинув поле.

Вилучення так і залишилось найбільш яскравим моментом екстратаймів, а голів команди більше не забивали. 2:2 за сумою двох матчів, тому все мала вирішити серія пенальті.

Більш влучними виявились гравці киян, серед яких не забив лише Кахім Періс. В Арісі не реалізували пенальті Менендес та Одубаджо. 6:5 в серії пенальті – Динамо йде далі.

Ліга конференцій. Третій кваліфікаційний раунд відбору

Динамо – Аріс – 2:1 (6:5 по пенальті)

Голи: Волошин, 45, Караваєв, 85 – Морон, 39.

Вилучення: Павічич, 106 (Аріс).

• Кияни у раунді плей-оф кваліфікації Ліги конференцій зіграють з турецьким Бешикташ, який вибив з боротьби азербайджанський Нефтчі (3:1, 2:1).