На перший тайм можна було не виходити: Динамо зіграло другий матч з Рейнджерс у відборі Ліги чемпіонів

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
897
Олександр Піхальонок святкує гол, фото: SNS Group via Getty Images
У вівторок, 13 серпня, Динамо обіграло Рейнджерс у другому матчі третього раунду відбору Ліги чемпіонів і вийшло в раунд плей-оф, де зіграє із Зальцбургом.

Динамо здобуло виїзну перемогу над Рейнджерс у матчі-відповіді третього раунду відбору Ліги чемпіонів (2:0) після нічиєї у домашній грі (1:1) і вийшло в раунд плей-оф кваліфікації.

Перший тайм протистояння завершився без забитих голів. Всі найголовніші події відбулися вже у другій половині зустрічі.

Спочатку Рейнджерс залишився у меншості після другої жовтої і, як наслідок, червоної картки Жефте. Півгодини шотландці втримували нічию, але на 82-й хвилині рахунок потужним ударом відкрив Олександр Піхальонок, який вийшов на поле за сім хвилин до цього.

🔥Відео всіх голів матчу🔥

Не встиг Рейнджерс оговтатися, як через дві хвилини отримав другий м'яч – гол на рахунку Назара Волошина, який після контратаки обігрався з Миколою Шапаренком і завершив комбінацію точним ударом. Варто відзначити, що Назар також з'явився на заміну.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу біло-синіх.

Глазго. Стадіон «Хемпден Парк». Ліга чемпіонів. Третій раунд відбору. Матч-відповідь

Рейнджерс – Динамо – 0:2

Голи: Піхальонок (82'), Волошин (84')

Вилучення: Жефте (51', друга жовта)

• У раунді плей-оф відбору ЛЧ Динамо зіграє із Зальцбургом, який пройшов Твенте (2:1, 3:3).
  • Матчі відбудуться 20-21 і 27-28 серпня.
  • Кияни вже точно гарантували собі місце у основному етапі Ліги Європи.