Визначився потенційний опонент Динамо у плей-оф відбору Ліги чемпіонів: матч завершився вражаючою перестрілкою

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
1061
Гравці Твенте і Зальцбургу, фото: РБ Зальцбург
У вівторок, 13 серпня, австрійський Зальцбург зіграв внічию з Твенте у третьому раунді кваліфікації до Ліги чемпіонів і вийшов у раунд плей-оф. Київське Динамо дізналося свого суперника.

Зальцбург після перемоги вдома (2:1) зіграв внічию виїзний матч третього раунду відбору Ліги чемпіонів проти Твенте (3:3) і вийшов у раунд плей-оф.

Гості відкрили рахунок вже на 17-й хвилині зусиллями Мауріца К’єргора. Незабаром Доргелес Нене подвоїв перевагу австрійців.

Під кінець першого тайму Твенте відіграв один м’яч – гол в активі Мееса Хілгерса. Однак вже на старті другої половини зустрічі Зальцбург забив третій м'яч завдяки точному удару Мусси Йео.

Але нідерландці не здавалися і знову скоротили відставання. Голом відзначився Алек Ван Хуренбек. Згодом австрійці мали шанс на четверте взяття воріт. Дубль міг оформити К'єргор, але він не забив пенальті.

Крапку у матчі поставив Сем Стейн, який дозволив Твенте уникнути поразки, але далі нідерландцям пройти не вдалося.

Енсхеде. Стадіон «Гролс Весте». Ліга чемпіонів. Третій раунд відбору. Матч-відповідь

Твенте – Зальцбург – 3:3

Голи: Хілгерс (43'), Ван Хуренбек (64'), Стейн (87') К'єргор (17'), Нене (25'), Йео (46')

Нереалізований пенальті: К'єргор (74')

• У раунді плей-оф відбору Зальцбург зіграє з Динамо, яке пройшло Рейнджерс (1:1, 2:0).
  • Матчі відбудуться 20-21 і 27-28 серпня.