НАБУ оголосило про підозру Кауфману та Козловському: власники клубів УПЛ опинились в неприємній ситуації

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
431
0 голосів
НАБУ оголосило про підозру Кауфману та Козловському: власники клубів УПЛ опинились в неприємній ситуації
Григорій Козловський. Фото: Google
НАБУ відкрило справу через приватизацію Козловським землі навколо озера у Винниках та оголосило про підозру в заволодінні аеропортом «Одеса» власникам Чорноморця Кауфману та Боруховичу.

НАБУ і САП викрили злочинну групу, яка заволоділа майном КП «Міжнародний аеропорт «Одеса» вартістю 118 млн грн та доходом від його діяльності протягом 2012-2022 рр. у розмірі понад 2,5 млрд грн.

У повідомленні не уточнюється особа підозрюваних, але за даними журналіста Олега Новікова, це Кауфман і Борухович, які є власниками одеського Чорноморця. Крім цього, у справі фігурують колишній мер Одеси Олексій Костусєв та директор ТОВ «Одеса аеропорт Девелопмент» Олексій Кочанов.

Також детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) розслідують кримінальну справу щодо приватизації майже 16 га землі навколо Винниківського озера, повідомляє ZAXID.NET.

У 2021 році землю приватизувала сім’я львівського бізнесмена, засновника Руха Григорія Козловського, а торік на місці міського озера відкрили курорт Emily Resort, який належить йому.

X