«У нього є ціла армія динамівських сердець»: Кополовець закликав Суркіса допомогти Мілевському

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1008
0 голосів
«У нього є ціла армія динамівських сердець»: Кополовець закликав Суркіса допомогти Мілевському
Артем Мілевський. Фото: Google
Колишній півзахисник львівських Карпат Михайло Кополовець відкрито звернувся до президента київського Динамо Ігоря Суркіса з проханням працевлаштувати Артема Мілевського.

Артем Мілевський пограв на Закарпатті менше сезона, але там за нього переживають більше ніж в майже рідному для нього Києві. 

Спершу президент Минаю Валерій Пересоляк говорив, що Мілевському потрібна допомога, натякаючи на його любов до алкогольних напоїв й от тепер за Артема попросив помічник депутата Закарпатської обласної ради Андрія Шекети, ексгравець львівських Карпат Михайло Кополовець.

«Він завжди допомагав футболістам та друзям, а коли йому знадобилась допомога, то поряд нікого не залишилось. Це не я повинен йому допомагати, у нього є ціла армія динамівських сердець.

Він не тяжко хворий, але Артема треба підтримати психологічно. У Ігоря Суркіса є всі важелі, щоб допомогти Артему і дати йому роботу. Може він і пробував, але в Мілевського складний характер», – сказав Кополовець в інтерв’ю «Українському футболу».

  • Натуралізований українець Артем Мілевський за свою кар'єру грав за  київське Динамо, білоруське Динамо з Бресту, хорватський Хайдук зі Спліта, російський Тосно, румунську Конкордію, закарпатський Минай, угорську Кішварду та турецький Газіентепспор. 
  • У складі національної збірної України він провів 50 поєдинків: вісім голів, чотири результативні передачі.
  • Ексфорвард офіційно оголосив про завершення футбольної кар'єри у вересні 2021 року.