Кополовець пішов у політику: відомо, чим буде займатися легенда Карпат у новому статусі

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
292
0 голосів
Кополовець пішов у політику: відомо, чим буде займатися легенда Карпат у новому статусі
Михайло Кополовець та Андрій Шекета. Фото: Facebook
Колишній півзахисник львівських Карпат та закарпатського Миная Михайло Кополовець став помічником депутата Закарпатської обласної ради Андрія Шекети.

Михайло Кополовець подався до політики. Про це розповів депутат Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, якому ексфутболіст буде допомагати в статусі помічника.

Шекета заявив, що головним завданням Кополовця є допомога в спортивних питаннях. Саме в цій сфері, на думку депутата, Михайло принесе найбільшу користь.

«Ми з Михайлом були знайомі давно, ближче познайомилися під час наших волонтерських поїздок на схід. Він мені допомагатиме й підказуватиме у певних моментах у спортивній сфері. Коли мені потрібно буде поставити питання саме спортсмену, а не бюрократу. Саме у цьому напрямку він мені буде корисний».

Також Шекета додав, що помічники депутатів обласної ради працюють на громадських засадах, а у нього було вільне місце на дану посаду, тому він і зробив пропозицію Кополовцю.

«Враховуючи те, що в мене донедавна був тільки один помічник з п'яти, то я вирішив запропонувати Михайлу роль помічника», — сказав депутат для «Суспільного»