Динамо цікавиться колишнім одноклубником Коноплянки: журналіст розповів, що може стати на заваді трансферу

Віктор Глухенький Віктор Глухенький
355
0 голосів
Динамо цікавиться колишнім одноклубником Коноплянки: журналіст розповів, що може стати на заваді трансферу
Вірджил Гіце. Фото: Google
Польський журналіст-інсайдер Пьотр Шльонка повідомив, що центральний захисник Краковії з Кракова Вірджил Гіце зацікавив скаутів київського Динамо.

Пьотр Шльонка, з посиланням на власні джерела, повідомив, що в це зимове трансферне вікно Вірджил Гіце може змінити червоно-білі кольори Краковії з Кракова на біло-сині київського Динамо. 

«За моєю інформацією, київське Динамо цікавиться Вірджилом Гіце з Краковії. Трансфер не дуже вірогідний, тому що Краковія хоче багато грошей, а інший основний центральний захисник - Каміль Глік - отримав травму», –  написав Шльонка у своєму телеграм-каналі.

Зазначимо, що інтереси 25-річного румуна представляє агентство Пере Гвардіоли Sports Enternainment Group, з яким співпрацює зокрема і український вінгер іспанської Жирони Віктор Циганков.

Нагадаємо також, що свого часу кольори Краковії захищав український півзахисник Євген Коноплянка (38 матчів, чотири голи, дві результативні передачі).

3 січня Коно розірвав контракт з румунським ЧФР, до якого перейшов влітку на правах вільного агента після того, як у нього сплив термін дії трудової угоди саме з Краковією.

  • Краковія придбала Вірджила Гіце у лютому 2022 року у румунського Фарула за 1,2 мільйона євро. 
  • У поточному сезоні захисник провів у складі Краковії 24 поєдинки у всіх офіційних турнірах: чотири голи.
  • У складі національної збірної Румунії Гіце зіграв один матч.
  • Transfermarkt оцінює 25-річного румуна у 1,2 млн євро. Чинний контракт Гіце з польською командою розрахований до літа 2026 року.