Гонсало Гарсія не захотів очолити Дніпро-1: відома причина відмови іспанця

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
515
0 голосів
Гонсало Гарсія не захотів очолити Дніпро-1: відома причина відмови іспанця
Гонсало Гарсія. Фото: Google
Іспанський фахівець Гонсало Гарсія не стане головним тренером Дніпра-1, оскільки іспанець відмовився переїжджати до України через ракетні обстріли.

Іспанський фахівець Гонсало Гарсія не стане головним тренером Дніпра-1, повідомляє ТаТоТаке. Повідомляється, що керівництву дніпрян не вдалося переконати тренера переїхати до України.

Іспанець дав попередню згоду, але змінив своє рішення після ракетного обстрілу автовокзалу у Дніпрі.

Журналіст ТаТоТаке Михайло Співаковський розповів детальніше про відмову Гарсії:

«Він, як і Патрік ван Леувен, працював в Ізраїлі. Він розуміє, що таке жити під акомпанемент повітряних загроз. Гонсало хотів прописати у контракті всі деталі не лише для себе, а й для сім'ї. Останні прильоти по Дніпру максимально все ускладнили. Гарсію не вдалося переконати».

Джерело також зазначає, що Дніпро-1 не розглядають можливість запрошення українського тренера. Вони хочуть бачити на чолі команди європейського фахівця.

  • Гарсія розпочинав свою тренерську кар'єру асистентом головного тренера у данському Есб'єргу (2017-2018), а пізніше на цій посаді працював уже в нідерландському Твенте (2018-2019).
  • З 2021 по 2023 рік 39-річний іспанець був головним тренером хорватської Істри: 76 матчів, 21 перемога, 22 нічиї та 33 поразки.
X