Фрідман: «В разі переходу Русола в Карпати його місце в Дніпрі-1 займе Даріо Срна»

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
3380
0 голосів
Фрідман: «В разі переходу Русола в Карпати його місце в Дніпрі-1 займе Даріо Срна»
Русол, Фрідман, Срна. Колаж: СЕ
Комерційний директор Дніпра-1 В’ячеслав Фрідман ексклюзивно для сайту Sport-express.ua прокоментував інформацію про те, що Андрій Русол залишає дніпровський клуб і переходить на роботу в Карпати.

Нещодавно Ігор Бурбас «сватав» виконавчого директора Дніпра-1 Андрія Русола у Полісся, але В’ячеслав Фрідман спростував цю інформацію. Сьогодні «Трибуна» повідомила, що Русол має перейти в Карпати, де буде відповідати за трансферну політику «левів».

Сайт Sport-express.ua зателефонував Фрідману, щоб дізнатись, чи відповідає ця інформація дійсності і кому вигідно її розповсюджувати.

– В'ячеславе Євгеновичу, знову з'явилася інформація про те, що Русол пішов із Дніпра-1. Цього разу кажуть, що в Карпати. Це правда?

– Русол зараз не в офісі, тому відповім йому через пресу. Мені вже набридло вмовляти його нікуди не переходити, нехай іде, куди хоче. У нас є домовленість, що в разі переходу Русола в Карпати його місце займе Даріо Срна. Тому Дніпро-1 нічого не втратить.

– А якщо серйозно?

– А якщо серйозно, то відповім так. Будь-який жарт хороший, якщо його вимовляють один раз. Якщо жартують двічі, маю на увазі ситуацію з Русолом, то це вже моветон, або як кажуть у народі: «Баден-Баден». Якщо Трибуна хоче перетворитися на жовту пресу, то своє завдання вона виконує на відмінно і йде до цього семимильними кроками.

– Також Трибуна писала, що в Карпати мають перейти деякі співробітники адміністративного штабу Дніпра-1.

– Ніхто нікуди не йде.

– Але ваш колишній співробітник Гліб Корнієнко працює в Карпатах, раптом, переманити вирішив?

– Гліб Корнієнко не втік від нас у Карпати, просто у нас із ним закінчився період співпраці. Ми його припинили за взаємною домовленістю. Корнієнко – це менеджер, який фізично перебуває в Бразилії і пропонує місцевих гравців. Нехай Карпатам пропонує бразильців, нам поки не треба.

– А у скільки б ви оцінили Русола, якщо якийсь клуб його захоче переманити?

– Як можна оцінити людину, яка є засновником і акціонером клубу? Русол не може працювати в іншому клубі і залишатися акціонером Дніпра-1. Якщо без образ порівнювати працівників з товаром, то Русол – це «товар», який не продається.

– Як ви думаєте, кому вигідно поширювати недостовірну інформацію про Русола і навіщо?

– Думаю, це вигідно клубам-конкурентам Дніпра-1, а кому саме – нам нецікаво з'ясовувати. Схоже, що нас бояться, а це вже про щось говорить. Значить, ми йдемо правильним шляхом.