Шахтар у меншості переміг Колос та очолив турнірну таблицю УПЛ: Назарина забив перший гол, Азарові дебютував

569
Колос проти Шахтаря. Фото: УПЛ
У матчі п’ятого туру чемпіонату України ковалівський Колос на своєму полі зустрічався з донецьким Шахтарем. Поєдинок завершився перемогою «гірників» з рахунком 2:0.
  • В українській Прем'єр-лізі суперники провели дев’ять матчів, у яких вісім перемог у Шахтаря та одного разу було зафіксовано нічию. Різниця м'ячів 25-6
  • Після чотирьох турів УПЛ Колос пропустив лише один гол. Це найкращий показник першості.
  • Георгій Судаков повернувся до заявки Шахтаря після операції з видалення апендициту.
  • Георгій Азарові дебютував за «гірників» у сьогоднішньому матчі.
  • В п’яти турах чемпіонату України гравці Шахтаря отримали три червоні картки.

Гості почали активніше і вже на 25-й хвилині матчу команда Патріка ван Леувена вийшла вперед завдяки точному удари Назарини, який відзначився дебютним взяттям воріт у футболці оранжево-чорних. Результативна передача на рахунку Криськіва.

Шахтар продовжував контролювати поєдинок, але на 38-й хвилині червону картку отримав Гочолеішвілі. Проте «гірники» навіть у меншості зуміли забити – результативного удару завдав Кащук, якому також асистував Криськів.

Перша половина гри завершилась успіхом Шахтаря – 2:0.

Статистика першого тайму (всі критерії на користь Шахтаря):

• володіння м’ячом: 61% на 39%
  • удари по воротам: 8 проти 3
  • удари в отвір воріт: 2 проти 0

Другу половину матчу активніше розпочали господарі поля, які грали у більшості. Шахтар нічого не показав в атаці, але зумів зберегти потрібний рахунок та заробити три очка, які допомогли очолити турнірну таблицію УПЛ на даний момент.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Шахтаря над Колосом з рахунком 2:0.