В УПЛ гряде третя тренерська відставка: Лалатович має намір покинути Зорю після нічиєї з Минаєм

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1306
0 голосів
В УПЛ гряде третя тренерська відставка: Лалатович має намір покинути Зорю після нічиєї з Минаєм
Ненал Лалатович. Фото: Google
Головний тренер Зорі Ненад Лалатович прийняв рішення піти зі своєї посади в луганському клубі. Про це сербський спеціаліст сказав одразу після матчу п’ятого туру УПЛ з Минаєм (1:1).

Що не тур, то відставка! Ненад Лалатович шокував українську футбольну громадськість своїми словами на післяматчевій пресконференіцї, після гри п’ятого туру української Прем’єр-ліги проти закарпатського Минаю.

Лалатович сказав, що не виправдовує очікування, які були покладені на нього в луганському клубі. Більш того, і сам не виправдовує очікувань від себе. 

Сербський спеціаліст обіцяє піти з команди тихо, тобто відмовитися від компенсації.

«Напевно, я піду з українського футболу, треба буде розмовляти з президентом. Коли я приїхав сюди, я не приїхав заради грошей. Я люблю Україну, український народ, буду до кінця з вами. Не шкодую, що приїхав сюди. Хочу показати, що я велика людина, тож я відмовляюся від трьох зарплат, від компенсації, і поїду додому», – сказав Лалатович на післяматчевій прес-конференції.

Реакція керівництва Зорі наразі невідома, але сам Лалатович також сказав, що буде особисто говорити з президентом луганського клубу Євгеном Геллером на цю тему.

  • Після п’яти перших турів в новому сезоні української Прем’єр-ліги Зоря набрала лише п’ять очок. 
  • Наразі луганці посідають 10-ту сходинку в УПЛ.
  • На містку головного тренера Зорі Ненад Лалатович замінив голландця Патріка ван Леувена, який очолив влітку донецький Шахтар.
  • Відставка Лалатовича може стати вже третьою тренерською відставкою в УПЛ з початку сезону: першим свою посаду вирішив залишити екснаставник Дніпра-1 Олександр Кучер, а на тижні було звільнено керманича ЛНЛ Олександра Ковпака
X