Полісся розгромило Олександрію: команда Калитвинцева тимчасово увірвалась в топ-3 УПЛ

240
Олександрія проти Полісся. Фото: УПЛ
У матчі п’ятого туру чемпіонату України Олександрія на своєму стадіоні приймала житомирське Полісся. Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 3:0.
  • Олександрія та Полісся раніше грали один проти одного 16 разів у рамках Першої ліги. Олександрія виграла шість матчів проти чотирьох перемог Полісся і чотирьох нічийних результатів.
  • Команди востаннє грали між собою в березні 2000 року, коли на житомирському «Центральному» було зафіксовано нічию (1:1).
  • Полісся проводить свій перший сезон у еліті українського футболу.
  • У житомирського колективу три вилучення в чотирьох матчах УПЛ.

Полісся активніше діяло у першому таймі, але голів вболівальники не побачили. Крім того, жодна з команд навіть ні разу не влучила в отвір воріт суперника.

Статистика першого тайму (усі критерії на користь Полісся):

• володіння м’ячом: 55% на 45%
  • удари по воротам: 5 проти 1
  • удари в отвір: 0 проти 0

Друга половина поєдинку мало чим відрізнялася від перших 45-ти хвилин. І, коли здавалося, що голів не буде, на 78-й хвилині Назаренко завдав потужного удару здалеку і вивів Полісся вперед.

Поки господарі поля приходили в себе, на 81-й хвилині гри відзначився Макуана, а поставив крапку в поєдинку на 88-й Будківський.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Полісся над Олександрією з рахунком 3:0.

Полісся набрало дев’ять очок та піднялося на друге місце у турнірній таблиці УПЛ, але інші клуби зіграють свої матчі пізніше і можуть обійти команду Калитвинцева.